Motor Onarımı

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte araba motorları karmaşık hale geldiği için artık her oto tamirci motor tamiri yapamıyor. Motorlarda bulunan yakıt enjeksiyon sistemi aracın motorunu otomatik kontrol ederek yakıt tüketimini ez aza indirir. Aracın bu şekilde çalışması ve bunun gibi bazı karışık nedenlerden dolayı aracın motoruna müdahale etmek zorlaşıyor.

Bu tip zor durumlar için servis uzmanları gelişmiş bilgi birikimleri ile en eski modelden son teknoloji motorlara kadar tüm araçların motorlarını tamir edebilmektedir.

generic

Oto servis seçiminde öncelikle servisin araç tamir, bakım ve onarımına yönelik yeterlilik sağlanabilmekte midir?

Aracınızda herhangi bir hasar varsa ya da bakım zamanı gelmişse aracınıza yönelik yapılacak tüm işlemler için hizmet yeterliliğinin ve gerekli aksamların olup olmadığı incelenmelidir.

blog

Motorlara günümüzde bilgisayarla da müdahale edilerek arızanın kaynağını tespit etmek artık çok kolay. Arıza tespit edildikten sonra motorda yapılan doğru ayarlamalar aracınızın performansını en üst düzeye çıkarır.
Sadece motorda değil motoru kontrol eden elektronik ekipmanların arızası da motorun performansının düşürebilir. Bu tip elektronik devrelerde bilgisayarlı müdahale yardımı ile yapılmaktadır.

KALİTELİ VE İŞİNİN EHLİ USTALAR MI ARIYORSUNUZ?

Marmaris'de LPG ve Araç Tamiri

Hemen Online Form Aracılığı İle Randevu Alın

BİZİ HEMEN ARAYIN

+90 533 762 25 23